Zdjęcie przedstawiające zastosowanie produktów Ensafe One

Ewakuacja

Jesteśmy dystrybutorem sprzętu do ewakuacji osób z niepełnosprawnościami marki Ensafe

Sprzęt ewakuacyjny Ensafe

Jesteśmy dystrybutorem sprzętu ewakuacyjnego firmy Ensafe. W naszej ofercie posiadamy krzesła ewakuacyjne Robin, Falcon, Everest oraz materace ewakuacyjne Prime i Comfort, jak również prześcieradło ewakuacyjne Standard Ensafe. W naszej ofercie są także szkolenia z obsługi sprzętu ewakuacyjnego.

Logo marki Ensafe ONe
Logo marki Produkt Polski
Krzesło Ewakuacyjne Robin

Krzesło ewakuacyjne
ROBIN

Pozwala na ewakuację osób o ograniczonej zdolności poruszania się po schodach w dół oraz transport po powierzchniach poziomych.

Krzesło Ewakuacyjne Falcon do ewakuacji w górę i w dół

Krzesło ewakuacyjne
FALCON

Pozwala na ewakuację osób o ograniczonej zdolności poruszania się po schodach w dół i w górę, transport po powierzchniach poziomych oraz przenoszenie nad przeszkodami.

Krzesło ewakuacyjne Everest z napędem elektrycznym

Krzesło ewakuacyjne
EVEREST

Krzesło ewakuacyjne EVEREST z napędem elektrycznym umożliwia jednej osobie przy minimalnym wysiłku bezpieczną i łatwą ewakuację osoby o ograniczonej zdolności poruszania się w górę i w dół po schodach w sytuacji awaryjnej lub gdy nie można skorzystać z windy.

Dwóch mężczyzn stoi na schodach i trzyma pasy od materaca ewakuacyjnego Comfort. Na schodach leży mężczyzna zapięty w tym materacu.

Materac ewakuacyjny Comfort

Materac ewakuacyjny COMFORT umożliwia dwóm osobom bezpieczną ewakuację po schodach w dół w sytuacji awaryjnej lub gdy nie można skorzystać z windy. Materaca ewakuacyjnego używa się w przypadku osób leżących.

Dwóch mężczyzn stoi na schodach i trzyma pasy od materaca ewakuacyjnego Prime. Na schodach leży mężczyzna zapięty w tym materacu.

Materac ewakuacyjny PRIME

Materac ewakuacyjny PRIME umożliwia dwóm osobom bezpieczną ewakuację po schodach w dół w sytuacji awaryjnej lub gdy nie można skorzystać z windy. Materaca ewakuacyjnego używa się w przypadku osób leżących. Materac ewakuacyjny PRIME posiada stabilizator głowy dzięki, któremu możemy ewakuować osobę urazową.

Zdjęcie przedstawiające zastosowanie materaca ewakuacyjnego marki Ensafe One

Materac ratowniczy

Materac Ratowniczy posiada możliwość ewakuacji osoby na desce ortopedycznej jak również bez. Jest bardzo wytrzymały i dedykowany dla zespołów ratowniczych.

Trzech mężczyzn jest pochylonych na osobą, która jest zapięta do maty Rescue.

Mata RESCUE

Ta mata ratunkowa pozwala bezpiecznie i łatwo ewakuować osoby ze szczególnymi potrzebami podczas trudnych warunków.

Dwóch mężczyzn stoi na schodach i trzyma pasy od prześcieradła ewakuacyjnego. Na schodach leży mężczyzna na łóżku zapięty w tym prześcieradle.

Prześcieradło ewakuacyjne

Przeznaczone jest do szybkiej i sprawnej ewakuacji osób leżących, nie zdolnych do poruszania się. Zakłada się go pod materac łóżkowy.

Krzesło transportowe z napędem elektrycznym

Krzesło transportowe
EnS5

Krzesło transportowe EnS5 z napędem elektrycznym umożliwia jednej osobie przy minimalnym wysiłku bezpieczny i łatwy transport osoby o ograniczonej zdolności poruszania się w górę i w dół po schodach.